W Niepublicznym Przedszkolu Leśny Domek stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka, dlatego przygotowane przez nas zajęcia dydaktyczne dostosowane są do możliwości poznawczych, tempa pracy, temperamentu oraz zainteresowań każdego przedszkolaka. Wierzymy, że podstawą dla efektywnej nauki i rozwoju najmłodszych jest przede wszystkim zabawa. Zaangażowanie emocjonalne i pozytywne nastawienie do wykonywanych aktywności sprawiają, że zdobywanie wiedzy jest frajdą, a nie przykrym obowiązkiem. Naszym mottem jest nauczanie przez doświadczanie. W codziennej pracy z przedszkolakami korzystamy z m.in. z elementów Pedagogiki Marii Montesorii czy Metody Dobrego Startu. Poza zajęciami dydaktycznymi realizujemy liczne projekty oraz zapewniamy różnorodne zajęcia dodatkowe.